Најнова генерација фрижидери кои не им го менуваат автентичниот мирис на намирниците

Најнова генерација фрижидери кои не им го менуваат автентичниот мирис на намирниците

Фрижидерите Samsung RF65A967ESR / EO се одликуваат со Cool Select zone + и обезбедуваат супериорна флексибилност во складирањето на храна за сè да остане свежо. Тројниот систем за ладење и технологијата која овозможува флексибилна температура ја одржува храната свежа подолг временски период.
 
Вашето омилено овошје или зеленчук ќе останат свежи и по неколку дена.
 
Овој иновативен Samsung уред нуди феноменално решение, со Power Cool и Power Freeze опција и само еден клик имате дополнителен простор за замрзнување. Ова го прави овој уред омилен избор оние на кои за одредени настани родендени, слави и забави им треба дополнителна фиока во замрзнувачот.
 
Благодарение на големиот капацитет, има доволно простор во фрижидерот и замрзнувачот за складирање на секаков вид храна.
 
Она што го прави овој модел уште попрактичен, се четирите врати што се отвораат широко, па сè е прегледно на прв поглед.
 
Елегантниот, безвременски дизајн совршено ќе одговара на секоја кујна, а едноставната комбинација на полици ќе биде многу корисна за прослави кога треба да разладите пакувања со пијалаци.
 
Фрижидерот Samsung RF65A967ESR / EO ќе ве освои на прв поглед со дизајнот и елеганцијата, а откако ќе го сместите во вашата кујна ќе ви значи многу повеќе од кој било апарат за домаќинство. Уверете се сами!
 
Дознајте повеќе на линкот https://www.samsung.com/mk/refrigerators/

Сподели ја објавата