Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Сет Happy во кој ќе се чувствувате… среќно!

Сет Happy во кој ќе се чувствувате… среќно!

Happy сетот на бразилскиот премиум-бренд Caju Brasil е задоволство да се носи, без разлика дали сте на тренинг, патувате или дури едноставно одморате дома – тој секогаш ви овозможува исклучителна удобност.

Покрај тоа, со овие парчиња можете да направите различни комбинации.

Стилизирани во секое време! 😉

Сет Happy на бразилскиот премиум-бренд Cajubrasil е достапен во црна и корална нијанса.

Џогер-тренерките, изработени од мек и лесен материјал, придонесуваат за поголема удобност и го прават идеален и за тренирање и за шетање, а има и уникатен обоен еластичен детаљ од страните, кој дава стил и шарм на севкупниот изглед!

Еластичниот појас е удобен и приспособлив.

Цената на сетот е 3.600 ден.

Можете да го нарачате на shop.ubavinaizdravje.mk или да ни пишете во инбокс на социјалните мрежи!

Сподели ја објавата