Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Author - boxmedia

Се отвори првата RESERVED продавница во земјава!

По Лондон, Берлин, Москва и Тел Авив, во септември во „Скопје сити мол“, на површина од 1.700 квадратни метри, се отвори првата Reserved продавница во земјава.