Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Новитети

„Манифест на секојдневниот херој“ – најновото од Робин Шарма во издание на ТРИ!

Уште еден наслов од светскиот гуру за позитивна мисла и лидерство, Робин Шарма – „Манифест на секојдневниот херој“ – денес пристигнува и на македонски јазик во издание на Издавачки центар ТРИ.


Драги мајки: носењето на бебето може да ви помогне во процесот на доење!

Согласно резултатите од студијата, може да се потврди дека користење носилка за време на бременоста ја зголемува веројатноста за доење во првите 6 месеци по породувањето.


Се отвори првата RESERVED продавница во земјава!

По Лондон, Берлин, Москва и Тел Авив, во септември во „Скопје сити мол“, на површина од 1.700 квадратни метри, се отвори првата Reserved продавница во земјава.


За длабока хидратација на кожата – Vichy Mineral 89

Хијалуронската киселина е референција за хидратација и пополнување на кожата, а Vichy ја користи од природен извор, добиена со ферментација од пченица. Лесната гел-текстура дава моментална свежина и чувство на хидратација.


Негувајте ја вашата кожа и во текот на ладните есенски денови со Merz Special

За да биде доволно нахранета кожата пред да излезете од  удобноста на вашиот дом во ладните есенски утра, тука се крем-мусевите за лице од  Merz Spezial.