Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Најнова генерација фрижидери кои не им го менуваат автентичниот мирис на намирниците

Најнова генерација фрижидери кои не им го менуваат автентичниот мирис на намирниците

Фрижидерите Samsung RF65A967ESR / EO се одликуваат со Cool Select zone + и обезбедуваат супериорна флексибилност во складирањето на храна за сè да остане свежо. Тројниот систем за ладење и технологијата која овозможува флексибилна температура ја одржува храната свежа подолг временски период.
 
Вашето омилено овошје или зеленчук ќе останат свежи и по неколку дена.
 
Овој иновативен Samsung уред нуди феноменално решение, со Power Cool и Power Freeze опција и само еден клик имате дополнителен простор за замрзнување. Ова го прави овој уред омилен избор оние на кои за одредени настани родендени, слави и забави им треба дополнителна фиока во замрзнувачот.
 
Благодарение на големиот капацитет, има доволно простор во фрижидерот и замрзнувачот за складирање на секаков вид храна.
 
Она што го прави овој модел уште попрактичен, се четирите врати што се отвораат широко, па сè е прегледно на прв поглед.
 
Елегантниот, безвременски дизајн совршено ќе одговара на секоја кујна, а едноставната комбинација на полици ќе биде многу корисна за прослави кога треба да разладите пакувања со пијалаци.
 
Фрижидерот Samsung RF65A967ESR / EO ќе ве освои на прв поглед со дизајнот и елеганцијата, а откако ќе го сместите во вашата кујна ќе ви значи многу повеќе од кој било апарат за домаќинство. Уверете се сами!
 
Дознајте повеќе на линкот https://www.samsung.com/mk/refrigerators/

Share this post