Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Подарок за здрав и блескав тен на лицето: гел за миење лице Effaclar и крем против несовршености на кожата Effaclar Duo (+).

Подарок за здрав и блескав тен на лицето: гел за миење лице Effaclar и крем против несовршености на кожата Effaclar Duo (+).

Специјално создаден да се грижи за проблематичната кожа, склона на акни и несовршености, Effaclar Duo+ ги таргетира упорните воспалителни процеси и ги прочистува затнатите пори, кои видливо се намалуваат. 

Специјално создаден да се грижи за проблематичната кожа, склона кон акни и несовршености, притоа таргетирајќи ги упорните воспалителни процеси преку прочистување на затнатите пори и правејќи ги видливо помали.

☑️Нанесете на целото лице или тенок слој директно на воспалената област.

☑️Повторете 1-3 пати дневно за оптимална ефикасност.

Гелот Еffaclar, пак, е наменет за нежно, но длабинско прочистување на мрсната кожа, бидејќи го регулира прекумерното лачење себум и ги отстранува сите нечистотии од кожата.

Share this post