Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Herline: Бренд што продолжува да внесува свежина на македонскиот пазар

Herline: Бренд што продолжува да внесува свежина на македонскиот пазар

Големи се шансите да веќе носите еден од нивните квалитетни производи, а доколку не е така одете на www.herline.mk и приклучете им се на нивните задоволни купувачи и фанови.

Herline е македонски бренд кој постои веќе 2 години и кој продолжува да внесува свежина на македонскиот пазар. Карактеристични за овој бренд се костимите за капење како и athleisure парчињата облека што е воедно и светски тренд – хибриден спој на спортска и секојдневна формална облека соодветна за сите пригоди. 

Herline произведуваат облека за сите годишни времиња, како што се топлите ултрамодерни тренерки во трендовски бои, женски блузи за секојдневни комбинации, спротски сетови за вежбање, дизајнирани за функционалност и совршен изглед, изработени од најсовремени материјали.

Големи се шансите да веќе носите еден од нивните квалитетни производи, а доколку не е така одете на www.herline.mk и приклучете им се на нивните задоволни купувачи и фанови.

За да стигнете до нивните производи нема да изгубите многу време, потребен е само еден клик на вашиот смартфон и за само неколку дена го имате производот дома.

Herline го гарантираат Вашето задоволство, за секоја онлајн нарачка гарантират 15 дена замена на производ или враќање на парите.

Тимот на Herline ветува многу! Тие се млад тим со големо искуство и креативен дух кој продолжуваат да ја развиваат оваа успешна приказна.

Ветуваат многу новости со нивната нова линија за деца Herline Kids како и интернационализација на брендот надвор од границите на Македонија.

Share this post