SHOES

Три хит модели на патики за есен

Последните неколку модни сезони јасно покажаа дека е време да се каже збогум на тесните фармерки некое време. Дефинитивен тренд се широките пантолони, а таквите модели се претставени од бројни брендови во нивните најнови колекции. Сепак, панталоните со поширок крој бараат и промена на обувки, и овие три модели на... Rad More