Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

sport equipment

Како да ги изберете правилните патики според структурата на вашето тело?

Стилистката Сузи Хаслер ги откри најдобрите патики што одговараат на сечија градба на телото, објаснувајќи дека вистинските обувки можат да помогнат да се создаде илузија за посакувана, избалансирана форма на тело. Тесни и лесни модели Овој тип патики е најсоодветен за жени чија витка фигура изгледа „правоаголно“, на пример Кејт Мидлтон,... Rad More