Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

for him

Совети да изберете совршен подарок за вашиот елегантно пополнет маж

Секој маж може да стори неколку работи за да ги минимизира ефектите од својата прекумерна килажа, тврдат модните познавачи.Постојат неколку трикови помеѓу кои се носењето облека во вертикални линии или пак комбинирање слични бои.Колку помалку, толку подобро. Ова значи да не ги полните џебовите на пантолоните, јакната или кошулата со... Rad More