Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

KVIN Jewelry & Watches ги задоволуваат вкусовите на сите вљубеници во накитот!

KVIN Jewelry & Watches ги задоволуваат вкусовите на сите вљубеници во накитот!

За кое парче и да се одлучите од асортиманот на KVIN Jewelry & Watches бидете сигурни дека луѓето околу вас ќе го забележат тоа  и ќе ве запаметат.
Произведувајќи прекрасен златен и сребрен накит цели 30 години, уште од далечната 1992 година од вештите раце на еден занаетчија, денес KVIN Jewelry & Watches претставува синоним за накит кој го носеле и ќе го носат генерации. Секое парче накит е внимателно изработено и опфаќа најразлични стилови на вљубениците во накитот, од класична елеганција до модерна инспирација.
Освен производство и продажба може да се врши и поправка, откуп и замена на накит. Исто така, во асортиманот може да се најдат и часовници на некои од познатите брендови како PIERRE CARDIN, FESTINA, BOCCADAMO.

Сподели ја објавата