Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Мода

Marella Stories: Моника Коцарева Ергич за модата, стилот и како да останеме свои а сепак во чекор со трендовите

Дамите што знаат како да бидат во чекор со трендовите, а сепак да останат свои, се извор на бескрајна модна инспирација. Оваа сезона, Marella ги споделува модните приказни токму на тие дами, започнувајќи со модната дизајнерка Моника Коцарева Ергич. Со неа разговаравме за модата и стилот, нејзиниот омилен моден тренд за претстојната... Дознај Повеќе