Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

За него

Совети да изберете совршен подарок за вашиот елегантно пополнет маж

Секој маж може да стори неколку работи за да ги минимизира ефектите од својата прекумерна килажа, тврдат модните познавачи.Постојат неколку трикови помеѓу кои се носењето облека во вертикални линии или пак комбинирање слични бои.Колку помалку, толку подобро. Ова значи да не ги полните џебовите на пантолоните, јакната или кошулата со... Дознај Повеќе