Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Се отвори првата RESERVED продавница во земјава!

Се отвори првата RESERVED продавница во земјава!

По Лондон, Берлин, Москва и Тел Авив, во септември во „Скопје сити мол“, на површина од 1.700 квадратни метри, се отвори првата Reserved продавница во земјава.

Reserved е дел од Групацијата LPP SA, присутен во 25 земји со мрежа од повеќе од 440 продавници. Познат е како млад моден бренд, кој во своите колекции успешно успева да ги комбинира класичните моменти со храбрите модни исчекори.

Оваа храбра синергија се чувствува во женската, машката и во детската колекција за оваа сезона, чија суштина лежи во геометрискиот крој, текстурата и квалитетот на ткаенините, острите кроеви, униформните бои, кои сами по себе се елеганцијата за секоја пригода.

Време е за шопинг!

Сподели ја објавата