Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Уживање за целото семејство: Свет на релаксација, стил и удобност!

Уживање за целото семејство: Свет на релаксација, стил и удобност!

Во време на секојдневни стресови и напнатост, секому му треба малку релаксација и одмор. Natuzzi сонува за уште покомфорен свет, подобро речено, тоа е нивната пасија кон тоа Вие да се чувствувате подобро.

Фотељите Re-Vive се дизајнирани да ги следат движењата на Вашето тело, да го поддржат додека се релаксира и ослободува од напнатоста преку напредната ергономска технологија.

Механизмот е составен од преку 200 индивидуални компоненти кои овозможуваат непрекинато флуидно движење кон сите природни позиции на човековото тело.

Re-Vive е фотеља која што со својата  удобност  не го компромитира стилот!

Сподели ја објавата