Само овој викенд: Купете капут, добијте уште 1 бесплатно! Попустот се пресметува автоматски во кошничка.

Gifts

Подарок за здрав и блескав тен на лицето: гел за миење лице Effaclar и крем против несовршености на кожата Effaclar Duo (+).

Специјално создаден да се грижи за проблематичната кожа, склона на акни и несовршености, Effaclar Duo+ ги таргетира упорните воспалителни процеси и ги прочистува затнатите пори, кои видливо се намалуваат. Специјално создаден да се грижи за проблематичната кожа, склона кон акни и несовршености, притоа таргетирајќи ги упорните воспалителни процеси преку прочистување на затнатите... Rad More